Články

by GaSi

ŠBK Junior Levice má v novom ročníku 2018/19 vysoko postavené ciele

Družstvo kadetov sa predstaví v Európskej mládežníckej basketbalovej lige (EYBL) a ďalšie nové informácie sa dozviete priamo od prezidenta klubu Gabriela Sirotňáka.

Read more …

by GaSi

Kadeti U17 v predohrávke vysoko zdolali Malacky

S chuťou si zahrali všetci hráči a prelomili 100 bodovú hranicu.

Read more …

by GaSi

Junior Cup 2018 U19 a U14 - reportáž

V reportáži Levickej televízie návrat k JUNIOR CUP 2018.

Read more …

by GaSi

Pre juniorské tímy bol Junior Cup ideálnou prípravou na novú sezónu

Na tohtoročnom turnaji Junior Cup sa zúčastnili v kategórii „U19“ okrem domácich Levíc aj tímy Jahn Mníchov z Nemecka, NH Ostrava z Česka, Vasas Budapešť z Maďarska a z domácej konkurencie Victoria Žilina. Niektoré celky sa do Levíc vracajú každoročne a tréneri chvália kvalitu a úroveň turnaja.

Read more …

by GaSi

Junior Cup 2018 - očami trénera Juríka

Tohtoročná edícia Junior Cupu sa v kategórii „U19“ stala tretíkrát v histórii korisťou domáceho výberu. O účinkovaní ŠBK Junior Levice sme sa zhovárali s trénerom Marekom Juríkom.

Read more …

by GaSi

Junior Cup 2018 - žiaci U14

Medzinárodný basketbalový turnaj Junior Cup napísal v Leviciach svoju ďalšiu kapitolu. Okrem tradičnej kategórie „U19“, sa tento rok organizátori rozhodli zapojiť do programu aj kategóriu „U14“ tak súťažilo 11 družstiev zo 4 krajín. Mladým Levičanom v kategórii U14 sa príliš nedarilo a podľahli súperom vo všetkých zápasoch.

Read more …

by GaSi

Junior Cup 2018 - juniori U19

Medzinárodný basketbalový turnaj Junior Cup napísal v Leviciach svoju ďalšiu kapitolu. Okrem tradičnej kategórie „U19“, sa tento rok organizátori rozhodli zapojiť do programu aj kategóriu „U14“ tak súťažilo 11 družstiev zo 4 krajín. 

Read more …

by GaSi

Samuel Volárik: Cítim sa zodpovedný za všetko, čo spravím

Šancu na súpiske Levických Patriotov získavajú aj hráči z mládežníckeho klubu ŠBK Junior Levice. Do prípravy na novú sezónu sa zapojili viaceré známe tváre, ale aj jeden nováčik – Samuel Volárik.

Read more …

by GaSi

Mladí Levičania si počas leta plnili reprezentačné povinnosti

Trojica mladých Levičanov Patrik Adámik, Martin Danielič a Samuel Volárik, ktorí sú hráčmi ŠBK i Patriotov bojovali počas leta o postup do A-kategórie majstrovstiev Európy. 

Read more …