Články

by GaSi

DEŇ DETÍ V LEVICIACH AJ S BASKETBALOM

V sobotu 3.6.2017 v Mestskom parku počas dňa detí nechýbal ani stánok  ŠBK JUNIOR Levice, kde na Teba čakali basketbalové koše, lopty, tréneri a hráči, ale aj medaily.

Read more …

by GaSi

ŠBK Junior Levice zhodnotil aktuálne skončenú sezónu

- Klub prešiel v poslednom období viacerými zmenami na trénerských postoch.
- V najmladších kategóriách nám ide primárne o vybudovanie herných návykov a nadobudnutie potrebných zručností, nie o výsledky.
- Juniori si pripísali prvé minúty v mužskej extralige.

Read more …

by GaSi

www.leviceonline.sk: Starší žiaci U15 sú vicemajstri Slovenska !

Zo Žiliny si vezú Levičania strieborné medaile, Chaban a Špaňo ocenenie v All Stars „A“  Lorinc ocenenie v All Stars "B" a MVP hráčom sa stal Chaban.

Read more …

by GaSi

Starší žiaci ŠBK Junior Levice sú vicemajstri Slovenska !

V Žiline si na záverečnom turnaju zmerali sily 4 najlepšie družstvá v kategórii starších žiakov. Okrem strieborných medailí si Chaban a Špaňo vezú ocenenie v All Stars „A“  Lorinc ocenenie v All Stars "B" a MVP hráčom sa stal Chaban.

Read more …

by GaSi

Víkendové výsledky 20.5.2017

Posledný zápas najmladších levických basketbalistov opäť potvrdili ich stúpajúcu formu a progres vo viacerých herných činnostiach. 

Read more …

by GaSi

Víkendové výsledky 13.-14.5.2017

Kadeti U17 ukončili sezónu výhrami nad Sereďou a Nitrou a obsadili 5.miesto. Žiaci U14 i starší minižiaci U12 ukončili sezónu prehrami.

Read more …

by GaSi

Víkendové výsledky 6.-7.5.2017

Juniori U19 posledný zápas sezóny ukončili výhrou po predĺžení v Prievidzi. Starší žiaci U15 vyhrali v Nitre i Prievidzi. Mladší žiaci U13 v poslednom dvojzápase sezóne porazili BSC Bratislava. Mladší mini U11 tiež priviezli dve výhry z Nitry.

Read more …

by GaSi

O spolupráci BK Levickí Patrioti s ŠBK Junior Levice

V rozhovore so športovým riaditeľom Levických Patriotov MUDr. Gabrielom Földim sa dočítate aj o spolupráci s ŠBK Junior Levice. Myslím si, že tento rok bol prelomový a do budúcej sezóny predpokladáme, že už v A- tíme budú figurovať stabilne mladí Levičania, ktorí budú získavať prvé minúty na palubovke...

Read more …

by GaSi

Víkendové výsledky 29.-30.04.2017

Žiaci s výraznými víťazstvami nad Bánovcami.

Read more …

by GaSi

Víkendové výsledky 22.04.2017

Juniori prehrali vo Svite, mladší mini žiaci prvýkrát zvíťazili v tejto sezóne.

Read more …