Články

napísal GaSi

Juniori U19 obhájili titul M-SR

Juniori obhájili titul M-SR.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Kadeti U17 získali titul M-SR

Kadeti získali titul M-SR po skvelých výkonoch, najmä v obrane.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Víkendové zápasy 11.-12.05.2019: M-SR st. žiakov U15 budú v Bratislave za účasti Levičanov

Posledné víťazné zápasy odohrali naši mladší žiaci. Juniori si zmerali sily so Žilinou a P. Bystricou, tímami, ktoré pricestujú na MSR do Levíc. St. žiaci odohrali za 4 dni až štyri zápasy. V nedeľu po víťazstve so Žilinou a po výhre Serede nad Košicami sa môžu dozvedeli výsledok, že skončili na 4.mieste a môžu sa pripravovať na finálový turnaj MSR.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Víkendové zápasy 04.-05.05.2019: M-SR kadetov budú v Leviciach

V rozhodujúcom zápase pred finálovým turnajom si mohli Levičania dovoliť prehrať rozdielom 9 bodov, aby skončili v tabuľke na prvom mieste s právom usporiadať finálový turnaj na domácej palubovke. Tento cieľ sa podarilo naplniť.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Víkendové zápasy 27.-28.04.2019

Levické družstvo starších žiakov, bojujúce o účasť vo Final Four, cestovalo cez víkend na východ Slovenska. Na Spiši boli úspešný. V Košiciach mali  úspešný vstup do zápasu a v prvej  štvrtine si vypracovali slušný 16-bodový náskok. Po prestávke vďaka vlastným chybám pustili Košiče tak späť do zápasu. V dramatickej koncovkemali viac športového šťastia domáci hráči.

 

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Sobota 27.4.2019: Juniori minuloročný titul MSR budú obhajovať doma v Leviciach !

Naši juniori už dve kolá pred koncom nadstavbovej časti si víťazstvom v B. Bystrici zaistili 1.miesto a právo organizovať MSR predbežne v dňoch 30.5. - 1.6.2019.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Víkendové zápasy 13.-14.04.2019

V Prievidzi stretnutie vygradovalo do dramatickej koncovky, ktorú lepšie zvládli domáci a Levičania tak prvýkrát v tejto sezóne odchádzali z palubovky ako porazení. V Žiari nad Hronom naskočili opäť na víťaznú vlnu. Levickí žiaci U14 podľahli favorizovanej Nitre. St. mini žiaci U12 naopak v Nitre dvakrát víťazne.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Víkendové zápasy 06.-07.04.2019

V súboji popredných družstiev súťaže Juniori U19 porazili Spišskú Novú Ves i Košice. Ml. žiaci U13 podali na Interi veľmi dobré výkony, najmä v prvom polčase.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Víkendové zápasy 30.3.2019

Levičania splnili úlohou favorita. Vďaka kolektívnemu výkonu na oboch koncoch palubovky si vypracovali komfortný náskok a viac príležitostí tak mohli dostať všetci hráči.

Čítať ďalej…

napísal GaSi

Dohrávka st. žiakov U15 29.3.2019

St. žiaci podali vynikajúci výkon proti súperovi z Košíc, ktorý taktiež bojuje o účasť vo Final Four.

Čítať ďalej…